You are currently viewing Wózek widłowy do magazynu

Wózek widłowy do magazynu

Od ponad dziesięciu lat prowadzę firmę spedycyjną, która obsługuje Polskę jak i również tereny Unii Europejskiej. Firma jest jedną z większych w kraju. Zatrudniam wiele osób i cały czas rozbudowuje swoje magazyny. Obecnie otwieram nowy magazyn na nowym ternie i w związku z tym poszukuję do współpracy magazynierów oraz wózków widłowych w dobrej cenie. 

Korzystne ceny za wózki widłowe

wózki widłowe - cenyJuż bardzo długo nie zajmowałem się takimi sprawami, ponieważ miałem osobę, która lepiej orientowała się w tych sprawach typu zatrudnianie pracowników oraz zakup sprzętu. Niestety niedawno moja prawa ręka musiała zrezygnować z pracy z powodu kłopotów ze zdrowiem i dopóki nie znajdę kolejnej zaufanej osoby, będę musiał się zajmować takimi sprawami sam. Postanowiłem na początku zacząć od zakupu sprzętu. Jak już będę miał sprzęt to mogę zatrudnić pracownika. W związku z tym postanowiłem w wyszukiwarkę internetową wpisać frazę wózki widłowe – ceny. Ostatni zakup tego typu robiłem już dość dawno, dlatego muszę zbadać rynek pod względem jakości produktów. Wózki widłowe są różnego typu. Ja już chciałbym zamówić te z możliwością wyższego podnoszenia palet, ponieważ często towary w magazynie umieszczamy na dużej wysokości. Ceny za wózki widłowe są różne. Po przejrzeniu faktur za poprzednie przynajmniej wiem czego szukać, ponieważ takie modele są wykorzystywane na pozostałych magazynach. Wiadomo, że jeśli wyszedł nowy lepszy model to raczej zainwestuje w lepszy sprzęt, bardziej wydajny. 

Na szczęście udało mi się zamówić fajny wózek widłowy. Z pomocą przyszedł mi były pracownik, który podpowiedział co i jak. Teraz jak wózek widłowy jest na stanie to mogę zająć się poszukiwania pracownika z uprawnieniami na wózki widłowe. Oczywiście musi być to osoba, która ma doświadczenie i pracowała z wysokimi regałami.