You are currently viewing Nowoczesny automat do myjni bezdotykowej

Nowoczesny automat do myjni bezdotykowej

Automaty bezdotykowe są stosunkowo nowym rozwiązaniem na krajowym rynku myjni. Wciąż przeważają inwazyjne myjnie szczotkowe i czasochłonne myjnie ręczne. Tymczasem to właśnie myjnie bezdotykowe są optymalnym rozwiązaniem. Nie wymagają wysiadania z auta, nie niszczą karoserii i nie wymagają dodatkowego suszenia i wycierania samochodu po myciu. 

Sprzęt do samoobsługowej myjni samochodowej

automat do myjni bezdotykowejDziałanie myjni bezdotykowej ma na celu wyeliminowanie kontaktu przestarzałych szczotek z karoseria auta. Automat do myjni bezdotykowej jest samoobsługowy, co oznacza, że kierowca podczas mycia auta może siedzieć w środku. Nie musi składać lusterek i odchylać wycieraczek. Płyn do mycia, woda, fazy płukania i suszenia następują w szybki i naturalny sposób, jedna po drugiej. Po całym procesie auto jest czyste, lśniące i suche. Takie automaty do myjni bezdotykowych to przyszłość w segmencie mycia i pielęgnacji karoserii. Specjalne oprogramowanie uwzględnia najlepszą opcję czasową. To także ekologiczne rozwiązanie, gdyż w krótkim czasie, bez zbędnego marnowania wody, auto jest wyczyszczone i lśniące. Cena nowoczesnych automatów samoobsługowych do myjni bezdotykowej porównywalna jest z kosztem przestarzałych technologii, opartych o szczoty przesuwające się po szynie i dotykające karoserii. Także automaty ręczne nie są alternatywą, gdyż powodują kolejki w myjniach i zatory. Tylko myjnia zautomatyzowana, bezdotykowa daje najlepsze efekty.

Podstawą wyposażenia myjni samoobsługowej powinny być automaty bezdotykowe do efektywnego mycia aut bez konieczności wysiadania z samochodu. To wygoda zarówno dla klienta, jak i właściciela myjni. Automatyzacja zapewnia jednakowe zużycie wody i środków czyszczących. Zatem to ekonomiczne i zarazem ekologiczne rozwiązanie w dobrej cenie.