You are currently viewing Wydajna ściana lakiernicza

Wydajna ściana lakiernicza

Lakiernictwo to niezwykle trudny zawód wymagający dużej wprawy, doświadczenia i wiedzy. Dopiero wypadkowa tych czynników pozwala nam wykonać swoje zadanie w sposób bliski perfekcji. A perfekcja to to czego oczekuje nasz klient. Jednak dobrze wykonać swoją pracę, jeśli wokół powietrze nie nadaje się do oddychania, a czasami staje się wręcz niebezpieczne? A w takich warunkach musieliby pracować lakiernicy.

Ściany lakiernicze do zadań specjalnych

profesjonalna ściana lakierniczaJednak pojawiło się rozwiązanie. Praca z farbą i lakierem wiąże się z dużym zapyleniem powietrza. Prowadzi to do kumulacji drobin w otoczeniu do takiego stopnia, że pojawia się zagrożenie wybuchem czy zatruciem i podrażnieniem układu oddechowego człowieka. Oczywiście mamy maski, ale jedynym rozwiązaniem okazuje się być profesjonalna ściana lakiernicza. To urządzenie zbudowane jest z wydajnych filtrów, które gwarantują pracownikowi pełen komfort wykonywania swoich zadań. Filtry z jednej strony zabezpieczają człowieka przed gromadzącymi się zanieczyszczeniami. Tymi, które mogą grozić realnym zapłonem lub mogą bardzo negatywnie wpływać na zdrowie człowieka. Z drugiej zaś strony chronią malowany przez pracownika przedmiot przed osiadaniem kurzu, brudu czy farby z powietrza. Przecież tylko idealna czystość gwarantuje nam, że zadanie zostanie wykonane z profesjonalnych kunsztem i w sposób perfekcyjny.

Zestawy filtrów okazują się być niezbędnym wyposażeniem warsztatów lakierniczych. Dzięki temu wykonywana praca staje się znacznie bezpieczniejsza, ale równocześnie dużo dokładniejsza i pewniejsza. Ściana lakiernicza to nic innego jak najbardziej podstawowe narzędzie pracy. Wymiana powietrza i wydajność jego oczyszczania pozwalają nam pracować w pełni komfortowym warsztacie, w którym nic nam nie grozi, a efekty pracy są bliskie ideału.