You are currently viewing Nowoczesne filtry kartonowe

Nowoczesne filtry kartonowe

Współczesny sektor lakierniczy, który realizuje dużą ilość zamówień, związanych między innymi z branżą meblarską oraz motoryzacyjną, wymaga odpowiedniego dostosowania przestrzeni roboczych. Wynika to z faktu, iż wszelkiego rodzaju prace lakiernicze wiążą się z wysokim poziomem zapylenia powietrza, dlatego niezbędna jest jego filtracja.

Wysokiej jakości filtry kartonowe

filtr kartonowy do ściany lakierniczejWe współczesnej branży stolarskie, rozwiązania w postaci lakierowanych frontów meblowych są bardzo popularne i cenione przez klientów. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż tego typu elementy komponują się z różnego typu przestrzeniami. Malowanie frontów najczęściej wykonywane jest przez firmy lakiernicze. W przypadku tego typu przestrzeni niezbędne staje się odpowiednie wyposażenie miejsca pracy, celem stworzenia komfortowych warunków, które umożliwią bezpieczną oraz efektywną realizację zleceń. Dlatego filtr kartonowy do ściany lakierniczej to nowoczesny produkt, który umożliwia odpowiednią filtrację powietrza. Wynika to przede wszystkim z zastosowania odpowiedniego typu materiałów oraz kształtowi filtra, tzw. harmonijce, który wymusza wielokrotny ruch powietrza, co przekłada się na wysoką jakość filtracji powietrza. Ścianki lakiernicze to jedno z podstawowych, nowoczesnych urządzeń, przeznaczone do montażu w lakierniach oraz miejscach, gdzie regularnie prowadzone są prace lakiernicze.

Nowoczesne systemy, przeznaczone do lakierni, przewidują szereg rozwiązań wysokiej jakości, które w realnym sposób przekładają się na jakość pracy, ale również jej komfort oraz bezpieczeństwo. Z uwagi, iż wiele prac musi trwać nieprzerwanie, lub z niewielkimi przerwami, bardzo ważna jest filtracja powietrza, które zostaje zanieczyszczone drobinkami lakieru. Odpowiedniego typu filtry pomagają zniwelować ten problem.