You are currently viewing Nowe ogrodzenie w pensjonacie

Nowe ogrodzenie w pensjonacie

Prowadziłam pensjonat, który odziedziczyłam po rodzicach. Od zawsze dbali oni o wysoki standard dla gości a ja podtrzymałam tę tradycję. W pensjonacie zawsze panował porządek i goście byli zadowoleni. Nigdy nikt na nic się nie skarżył i to było dla mnie najważniejsze.

Inwestycja w wytrzymałe ogrodzenie panelowe

ogrodzenia warszawaPrzed otwarciem sezonu postanowiłam sprawdzić wszystko w pensjonacie i przygotować się na przyjęcie gości. Mój niepokój wzbudziło ogrodzenie, które przez zimę mocno się zniszczyło. Co prawda była to zwykła siatka i miała dziury, więc teren nie był odpowiednio zabezpieczony. Uznałam, że w tym roku przyszedł czas na inwestycję w porządne ogrodzenie panelowe. Interesujące mnie panelowe ogrodzenia warszawa oferowała firma, która mieściła się niedaleko mojego pensjonatu. Wiedziałam już, że nie było sensu szukać kogoś innego, skoro praktycznie pod nosem miałam takie usługi. Do firmy oferującej panele przeszłam się osobiście i postanowiłam dopytać o ogrodzenie panelowe. Właściciel firmy od razu wiedział o jakim miejscu mówiłam, bo znał mój pensjonat. Sam zauważył, że ogrodzenie, które posiadałam obecnie nie dawało żadnego bezpieczeństwa i przyznał, że przyszłam w samą porę. Miło mi się z nim rozmawiało i od razu dogadaliśmy się co do warunków współpracy. Z uwagi na fakt, że byliśmy sąsiadami to zaoferowano mi ogrodzenie panelowe w niższej cenie. Nie dyskutowałam na ten temat i od razu przyjęłam tę propozycję, która była dla mnie wyjątkowo korzystna.

Przed pojawieniem się pierwszych gości w sezonie posiadałam już porządne ogrodzenie panelowe i dzięki temu pensjonat prezentował się o wiele lepiej. Goście mogli puszczać luzem swoje psy, bo nie było możliwości, by przedostały się poza teren pensjonatu. Ogrodzenie było solidne.