You are currently viewing Kosz upominkowy dla pracownika

Kosz upominkowy dla pracownika

 

W mojej pracy obchodziliśmy okrągłą rocznicę funkcjonowania firmy. Wyznaczono mnie na osobę odpowiedzialną za zakup okolicznościowych prezentów dla pracowników. Podjęłam decyzję, że musi być to prezent, który będzie praktyczny i cieszący oko.

Elegancki kosz upominkowy

kosze upominkoweZależało mi również na tym, aby kupione przeze mnie przedmioty nie były kolejnym drobiazgiem, który zbiera jedynie kurz na półkach. Rozeznałam się, jeśli chodzi o gusta pracowników i wiem, że mogą być one bardzo zróżnicowane. Dlatego postanowiłam zakupić kosze upominkowe, które zostały wypełnione produktami spożywczymi. Jeśli chodzi o możliwości wypełnienia takiego prezentu, jest ich naprawdę wiele. Ponieważ zależało mi na eleganckim wyglądzie prezentu, postawiłam na połączenie produktów regionalnych z luksusowymi markami. Zawartością były m.in. ręcznie lukrowane pierniki z logotypem firmy. Nie były to jednak jedyne słodkości. W koszu upominkowym znalazły się także ręcznie robione praliny z belgijskiej czekolady. Postanowiłam również, że najlepszym uzupełnieniem zestawu będzie naturalna herbata liściasta. Któż z nas nie lubi usiąść wieczorem z kubkiem aromatycznej herbaty w dłoni? Wybrałam taką, która oczarowała mnie swoim owocowym aromatem. Warto również wspomnieć, że sam wygląd prezentu może być zróżnicowany. Nie musi być to kosz wiklinowy tak jak w moim przypadku. Popularne są drewniane skrzynki, które można spersonalizować okolicznościowym grawerem. Dobrym rozwiązaniem są też gustowne kartoniki, owinięte dekoracyjnym celofanem.

Kupując prezent dla pracowników, warto pomyśleć o produktach, które spodobają się większości osób. Czekolada, herbata czy luksusowe produkty delikatesowe to zawsze dobry wybór, który ucieszy każdą obdarowaną osobę niezależnie od wieku czy płci.