You are currently viewing Zalety posiadania własnego zbiornika na olej napędowy

Zalety posiadania własnego zbiornika na olej napędowy

Prowadząc firmę posiadającą flotę samochodów napędzanych za pomocą oleju napędowego, często zastanawiamy się nad konkretnymi zaletami posiadania własnej mini stacji paliw. Możemy ją zamontować na terenie naszej firmy dzięki zakupieniu dwupłaszczowego zbiornika na olej napędowy. Jakie konkretne zalety i udogodnienia niesie za sobą to rozwiązanie?

Kupno własnego zbiornika na olej napędowy

zbiornik na olej napędowyZalety tego rozwiązania doceni każdy, kto zmaga się z uciążliwymi dojazdami wielu swoich samochodów do stacji paliw i czekaniem w kolejkach. Dzięki zamontowaniu mini stacji doświadczymy sporych oszczędności. Zbiornik na olej napędowy pozwala na magazynowanie dużej ilości paliwa i dystrybuowanie go według potrzeb wśród wielu samochodów. Dzięki temu możliwe jest pełne panowanie nad ilością tankowanego paliwa, a czuwa nad tym dokładny cyfrowy przepływomierz zamontowany w zbiorniku. Jedną z podstawowych zalet tego typu zbiorników jest ich mobilność. Możliwy jest jego transport w dowolne miejsce, którym aktualnie potrzebujemy większej ilości paliwa. Dzięki temu mamy możliwość tankowania w miejscach oddalonych od najbliższej stacji benzynowej o wiele kilometrów. Jest to szczególnie ważne dla firm prowadzących prace na wyjazdach i wykorzystujące w tym celu maszyny budowlane oraz samochody. To udogodnienie docenią także rolnicy, którzy będą mogli tankować maszyny w szczerym polu.

Zamawiając zbiornik, możemy liczyć na używanie go poprzez łatwą oraz intuicyjną obsługę, która może być wykonywana przez każdego pracownika firmy. Dzięki temu paliwo jest dystrybuowane sprawnie, a zyski firmy rosną dzięki brakowi przestojów i sprawnemu ruchowi logistycznemu. Zbiorniki posiadają także gwarancję, która obejmuje wszelkie nieprawidłowości podczas eksploatacji.