You are currently viewing Wytrzymałość ważną cechą koperty bąbelkowej

Wytrzymałość ważną cechą koperty bąbelkowej

Zaopatrując się w koperty bąbelkowe liczymy na to, że zabezpieczą przed uszkodzeniem przedmioty, które przy ich pomocy chcemy wysłać lub przetransportować. W zależności od rozmiaru produktu możemy wybrać najodpowiedniejszą wielkość koperty. Czynnikiem, który jest dla nas najważniejszy jest jej grubość oraz wytrzymałość. Podczas podróży wstrząsy i gwałtowne zahamowania są rzeczą normalną tak więc nasza paczka jest narażona na uszkodzenia.

Koperta bąbelkowa odpowiednim zabezpieczeniem przesyłek

wytrzymałe koperty bąbelkoweSklepy zajmujące się sprzedażą internetową a także zwykli ludzie podczas wysyłania za pomocą poczty lub kuriera różnych przedmiotów, dokumentów potrzebują skutecznego ich zabezpieczenia. Gwarantują to wytrzymałe koperty bąbelkowe. Ich wnętrze jest wyłożone specjalną folią zawierającą powietrze dzięki czemu amortyzuje i chroni zawartość przed uszkodzeniami. Niestety nie ma możliwości aby spakować w nie produkty dużej wielkości lecz największy rozmiar koperty gwarantuje ochronę gadżetów o wymiarach zbliżonych do dysków przenośnych, suszarek lub pojedynczych elementów garderoby. Większość kopert posiada folię wykonaną z polietylenu co jest gwarantem nieprzemakalności. Ich najmniejsze możliwe wymiary to 17,5 x 12 cm (wymiar zewnętrzny) oznaczone symbolem „A” natomiast największe- 48 x 37 cm oznaczane literą „K”. Ważnym jest aby odpowiednio dobrać rozmiar koperty do wielkości wysyłanego przedmiotu aby nie miał w środku zbyt dużo wolnej przestrzeni.

Koperta bąbelkowa jest powszechnie stosowana jako opakowanie służące do bezpiecznego transportu maksymalnie średniej wielkości przedmiotów. Ze względu na solidne wnętrze wykonane ze specjalistycznej folii wypełnionej powietrzem, koperta stanowi doskonałe zabezpieczenie przed różnego rodzaju wstrząsami i innymi niebezpieczeństwami grożącymi podczas transportu.