You are currently viewing Wynajem aut dostawczych

Wynajem aut dostawczych

Decydując się na wynajem samochodów trzeba przede wszystkim mieć na uwadze fakt, że są różne modele. Od zawsze przed każdym wynajmem zwracam uwagę na rocznik samochodu, gdyż to był dla mnie wyznacznik tego, czy auto będzie sprawdzało się świetnie.

Nowe auta na wynajem

wypożyczalnia dostawczych krakówMoże dlatego, że sam prywatnie miałem samochód dostawczy, który miał już przejechane kilkadziesiąt tysięcy kilometrów na liczniku i było to auto kilkunastoletnie, które nie prowadziło się już tak dobrze, jak kiedyś. Dlatego jak tylko wynajmowałem samochody dostawcze od jednej z firm, która mieściła się w moim mieście chciałem, aby auto było jak najnowsze – maksymalnie dwu, czy trzyletnie. Auto dostawcze na pewno będzie sprawdzać się świetnie podczas codziennych prac. Pamiętam to, jakby to było wczoraj – mój pierwszy wynajem. Bardziej kierowałem się u ceną, gdyż oczywiście nie chciałem wydawać na samochód dostawczy kilkaset złotych za dobę wynajmu, dlatego kierowałem się bardziej takimi ofertami, które gwarantowały wynajem samochodu dostawczego za kilkadziesiąt złotych. Nie interesowało mnie także dodatkowe wyposażenie, które wiadomo jest dodatkowo płatne, bądź też opłata jest wliczona w raty co miesięczne, chociaż wypożyczalnia dostawczych kraków tym kusiła. Z tego względu, że uważałem iż samochód dostawczy powinien przede wszystkim jeździć i być jak najbardziej sprawny. Okazuje się, że rzadko spotyka się wypożyczalnie samochodów dostawczych, które oferują znacznie droższe oferty, niż kilkadziesiąt złotych za jeden dzień.

Dlatego postanowiłem na próbę wynająć do swojej firmy jedno auto, aby zobaczyć jak będzie to wszystko się prezentować. Wiadomo czasami występują ukryte koszty, których chciałem uniknąć w przypadku wynajmu długoterminowego, dlatego taki wynajem na krótki okres czasu na samym początku będzie idealną opcją dla mnie.