You are currently viewing Wygodny wózek do palet

Wygodny wózek do palet

Sklep nie mógłby funkcjonować normalnie bez żadnej możliwości transportu ciężkiego towaru na wyznaczone miejsce. Zwłaszcza sekcja z napojami świeciłaby pustkami, gdyż tam towar dowożono całymi paletami, które same z siebie ważyły bardzo dużo, więc rzadko w celu transportu używaliśmy ręcznych wózków.

Elektryczny wózek do przewozu palet

wózki elektryczne paletoweDo najcięższych towarów zawsze był wyciągany wózek elektryczny, bez którego nie moglibyśmy pracować przy ekspozycji towaru, zwłaszcza wielkogabarytowego. Paletowe wózki są częścią wyposażenia sklepu od zawsze, aczkolwiek ręczne wersje przydają się tylko podczas przewożenia ładunków które można komfortowo uciągnąć własnymi siłami, co nie zawsze jest możliwe do wykonania. Wózki elektryczne paletowe pozwalają na usunięcie tego problemu dzięki możliwości transportu ładunku ważącego nawet i jedną tonę, aczkolwiek rzadko zdarza się by aż tak ciężki ładunek wymagał przewiezienia na miejsce ekspozycji poza momentami w których nie ma absolutnie żadnego towaru w miejscu ekspozycji. Elektryczne wózki są bardzo komfortowe gdyż posiadają własny napęd, tym bardziej usprawniający pracę oraz przyśpieszający dostarczanie ładunków na wybrane miejsce. Akumulatory wózka wystarczają na około dwie godziny ciągłej pracy i ruchu, co tym bardziej rzadko zdarza się w trakcie normalnej zmiany, więc jeden akumulator najczęściej w zupełności wystarcza na cały dzień pracy wózka.

Oczywiście, w sklepie mamy kilka takich wózków, które używane są zamiennie, zarówno by odciążyć poszczególne urządzenia, jak i po to by można było kilka wózków używać jednocześnie, a resztę zostawić do ładowania. Sterowanie takim wózkiem jest trywialnie proste, i bodaj wszyscy nasi pracownicy potrafią posługiwać się takowym bez najmniejszych problemów.