You are currently viewing Wybór dobrego wydawnictwa do wydania książki

Wybór dobrego wydawnictwa do wydania książki

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Na pewno jest kilka osób, które piszą coś. Najczęściej są to publikacje, jakieś raporty lub po prostu książki. Tacy ludzie mają dobry styl pisania. Wiedzą jak swoje myśli czy wiedzę przelać na papier. Ale napisanie pewnej treści w jedną całość to dopiero połowa sukcesu. Drugą połową jest wydanie tego co się napisało.

Znane wydawnictwo w mieście

dobre wydawnictwoJa miałam taką sytuację. A dokładniej mówiąc to moja znajoma napisała książkę dla dzieci. Ona zajęła się napisaniem treści, a ja zajęłam się ilustracją. Tak, więc obie stworzyłyśmy tą książkę. Opowiadała ona przygody mieszkańców lasu. Książka nie jest gruba, ma zaledwie dwadzieścia stron. Przeważają tutaj rysunki niż tekst. Wiadomo, że dzieci wolą oglądać obrazki niż czytać. W końcu ta książka jest dla dzieci w wieku do pięciu lat. Teraz tylko musiałyśmy znaleźć dobre wydawnictwo, które wydrukuje nam te książki i będzie je sprzedawać. U nas w mieście jest klika wydawnictw. Postanowiłyśmy podejść do wszystkich wydawnictw. Chciałyśmy wiedzieć co oni mogą nam zaoferować, a po za tym czy w ogóle są zainteresowani wydaniem naszej książki. W pierwszym wydawnictwie nie byli zainteresowani wydaniem naszej książki, ale już w pozostałych trzech to i owszem. Wybrałyśmy najlepsze wydawnictwo, które zaoferowało nam najlepsze warunki współpracy. Przedstawiciele wydawnictwa powiedzieli, że jeśli książka przyjmie się na rynku, to poproszą nas o napisanie jeszcze innych książek o podobnym formacie. To dla nas wspaniała wiadomość. Zawsze chciałyśmy pisać książki i teraz to marzenie może się spełnić.

Lubimy dzieci i może dlatego też postanowiłyśmy wspólnie napisać książkę dla dzieci. Znajoma zajęła się treścią, a ja ilustracją. Nasza współpraca dobrze się  układa i mamy nadzieję, że napiszemy jeszcze kilka książek wspólnie. Udało nam się znaleźć dobre wydawnictwo, które wyda naszą książkę i może przyszłe.