You are currently viewing Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń

Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń

 

Życie nie jest tanie, a każdy wie, że czasem bywają sytuacje kiedy jest nam nagle potrzebne więcej pieniędzy. Każdy z nas ma marzenia i chce je realizować, a do tego są najczęściej potrzebne dodatkowe środki finansowe.

Kto udziela pożyczek bez zaświadczenia?

pożyczki gotówkowe bez zaświadczeńJeżeli będziemy potrzebowali kredytu na dom, to najczęściej szukamy banku, który nam go udzieli pod jego zastaw. Jednak banki mają swoje restrykcyjne wymagania i nie każdy jest w stanie je spełnić. Przede wszystkim żeby otrzymać jakiekolwiek środki finansowe, to musimy mieć zdolność kredytową, która ustala bank na podstawie naszych udokumentowanych zarobków i wydatków. Dla wielu ludzi ten moment jest nie do przejścia, bo mają zbyt niskie zarobki. Wtedy jedyną szansą są pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń, które udzielają instytucje pozabankowe. W taki sposób możemy uzyskać mniej pieniędzy i będzie to pożyczka, a nie kredyt, ale ją najprawdopodobniej dostaniemy, nawet jeżeli nie mamy zdolności kredytowej. Zamiast zaświadczenia o zarobkach podpisywanego przez zakład pracy, wypełniamy stosowne oświadczenie, w którym deklarujemy dobrowolnie ile zarabiamy. Na tej podstawie większość osób otrzymuje uprawnioną pożyczkę, którą musi spłacić maksymalnie w ciągu paru lat. Pożyczki gotówkowe mają to do siebie, że są udzielane na krótszy czas niż kredyty hipoteczne, czyli musimy je spłacić w ciągu maksymalnie czterech, pięciu lat. W większości przypadków nie musimy deklarować na jaki cel ją przeznaczymy, co jest konieczne często w banku.

Taka pożyczka dla wielu ludzi jest ostatnią deską ratunku w nagłej potrzebie. Większość ludzi spłaca takie środki w terminie, jednak jeżeli nie będziemy w stanie tego robić, to zostaną nam naliczone dość wysokie odsetki i dodatkowe opłaty, które znacznie powiększą kwotę zadłużenia.