You are currently viewing Najwytrzymalsza szafa z certyfikatem

Najwytrzymalsza szafa z certyfikatem

Szafy do składowania materiałów niejawnych czy ekwipunku zastrzeżonego są budowane na takiej samej zasadzie jak sejfy do przechowywania broni. Mają one najwyższy certyfikat bezpieczeństwa i wytrzymałości, więc spełniają wszystkie regulaminowe zasady bezpieczeństwa na dowolnym obiekcie zamkniętym.

Szafy pancerne z certyfikatem bezpieczeństwa

szafa pancerna s1Mimo iż w sprzedaży można znaleźć tanie szafy pancerne o mniejszej trwałości, nabywcy preferują zakup najlepszych modeli, nie tylko pod kątem zabezpieczeń ale również żywotności. Każda szafa pancerna s1 jest więc całkowicie ognioodporna i wodoszczelna, doskonale chroniąc zawartość przed każdym uszkodzeniem. Mimo masywnej konstrukcji, wewnętrzna przestrzeń większości szaf jest bardzo pojemna. Może więc z powodzeniem służyć do składowania broni, przechowywania dokumentacji zastrzeżonej czy nośników danych. Dla lepszego zabezpieczenia zawartości, wnętrze szafy może być konfigurowane w bardzo wysokim stopniu, oraz uzupełniane dodatkowymi zamykanymi skrytkami i przegrodami, by łatwiej i bezpieczniej posortować przechowywaną dokumentację i przedmioty. Certyfikat wytrzymałości oznacza iż każda szafa jest całkowicie odporna na uszkodzenia spowodowane użyciem narzędzi elektrycznych, otwartego źródła ognia o wysokiej temperaturze spalania, jak również na efekt zastosowania materiałów wybuchowych.

Zabezpieczenia mogą być dopasowane do potrzeb kupującego jeszcze przed dostarczeniem szafy na miejsce docelowe, a większość nabywców preferuje proste i skutecznie działające zabezpieczenia mechaniczne. Elektroniczne systemy zabezpieczeń do szaf używane są wyłącznie na obiektach zastrzeżonych o najwyższym poziomie bezpieczeństwa, i jako takie są często częścią systemu alarmowego, działającego na obiekcie.