You are currently viewing Wizytówka musiała być reprezentatywna

Wizytówka musiała być reprezentatywna

Zakładając własny gabinet musiałem wiedzieć do kogo chcę trafić. Jako adwokat bardziej chciałem skierować swoje usługi do osób, które miały problemy z rozwodem. Czułem się dobrze w tej dziedzinie i miałem w niej spore doświadczenie, które często dawało mi przewagę podczas rozpraw.

Sam stworzyłem własną wizytówkę 

druk wizytówkiNiestety każda zmiana lokalizacji kancelarii była ściśle związana ze zmianą wizytówek. Ja dodatkowo chciałem dodać na niej jeszcze kilka istotnych dla mnie informacji. Adres e-mail, numer telefonu były już podstawą. Niestety długo zastanawiałem się nad osobą, która wydrukuje mi w wygodny sposób całe zamówienie. Uznałem, że nie mam czasu na osobiste odwiedzanie drukarni i szukałem usług, które są związane z wysłaniem produktu pod wskazany adres. To według mnie było o wiele bardziej wygodne i na to się zdecydowałem. Wizytówki musiały być estetyczne i zachęcać klientów do przeczytania. Pełniłem bardzo ważną rolę społeczną dlatego wszystko musiało być na jak najwyższym poziomie. Wielkim dodatkiem miał być specjalny sztywny papier, który od razu zwracał na siebie swoją uwagę. Druk wizytówki nie zawsze był solidny dlatego ja musiałem szukać czegoś z dobrą opinią. Na szczęście szybko pokonałem ten problem i w miarę szybkim tempie wszystko zostało zrealizowane i wysłane pod adres kancelarii. Dzięki temu miałem nowe wizytówki z informacjami, które uważałem za istotne. Oczywiście ja sam je wykonałem, ponieważ uznałem, że w ten sposób będę miał dokładnie to co uważam za słuszne.

Z resztą nie był to żaden problem w dzisiejszych czasach. Każdy z dostępem do internetu mógł za pomocą prostych narzędzi stworzyć wizytówki. Gorzej było z ich wydrukiem jeżeli ktoś nie posiadał wysokiej jakości sprzętu, który wykona to zadanie to prawidłowo. Ja stawiałem na solidne rozwiązania.