You are currently viewing Jak ważne są akumulatory do wózków inwalidzkich?

Jak ważne są akumulatory do wózków inwalidzkich?

 

Moja małżonka porusza się na wózku inwalidzkim. Chociaż od czasu wypadku minęło już piętnaście lat, to cały czas nie mogę się przyzwyczaić. Moja żona Aldona mówi, że mam się nie łamać i cieszyć życiem, bo nie wiadomo ile jeszcze nam czasu zostało. Razem jeździmy na zakupy i co jakiś czas modernizujemy jej wózek. Bardzo zależy mi na tym, by miała jak najlepszy sprzęt, dlatego zainwestowałem w wózek elektryczny.

Różne rodzaje akumulatorów do wózków dla inwalidów

akumulatory do wózków inwalidzkichNie znałem się za bardzo na tym sprzęcie, więc zadzwoniłem do sklepu i powiedziałem, ze chce kupić wózek elektryczny. Pan powiedział, ze istnieje kilka ich rodzajów, a wszystko zależne jest od moich potrzeb., Opowiedziałem mu o stanie żony, a on polecił mi jeden model wózka. Powiedział, ze jest to bardzo dobry, sprawdzony wózek. Trzeba jednak wymieniać w nim akumulatory do wózków inwalidzkich. Mogłem je zakupić od razu za pomocą sklepu. Bardzo mnie to ucieszyło, bo chciałem mieć wszystko od jednego sprzedawcy. Zwłaszcza, ze istniała opcja przesyłki, więc można było mieć zawsze łatwy dostęp do akumulatorów, które wymagane były do sprawnie działającego wózka inwalidzkiego małżonki. Moja żon Aldona bardzo ucieszyła się z nowego wózka. Powiedziała, ze teraz na pewno będzie lepiej się jej jeździło. Razem przeczytaliśmy instrukcję i zamontowaliśmy akumulator w taki sposób, by żona mogła od razu korzystać z nowego wózka. Była bardzo szczęśliwa i chwaliła sobie komfort wózka elektrycznego.

Najważniejsze było, ze siedzenie było wygodne, bo jednak dużo czasu miała spędzić na tym wózku dziennie. Była bardzo zadowolona, a akumulator starczył na długo. Zakupiłem jeszcze kilka akumulatorów. Ważne było dla mnie, by był ich spory zapas w razie czego. Przezorny zawsze ubezpieczony, a sprawny wózek to podstawa.