You are currently viewing Duża potrzeba powstawania sklepów medycznych

Duża potrzeba powstawania sklepów medycznych

 

Nie wyobrażam sobie życia bez ruchu. Zawsze kochałem grę w piłkę nożną. Uwielbiam grać w nią w wolnym czasie, kiedy tylko mam sposobność. Niestety ostatnio przydarzył mi się okropnie nieprzyjemny wypadek. Wpadłem na kolegę ze swojej drużyny i niestety ale doświadczyłem kontuzji.

Zapotrzebowanie na istnienie sklepu medycznego

sklep medyczny łódźKiedy biegaliśmy za piłką, jak to się zdarza bardzo często, przydarzył mi się okropny wypadek. Nie mogłem wytrzymać z bólu. Oczywiście od razu pojechaliśmy do lekarza. Lekarz traumatolog stwierdził, że niestety mam zerwane więzadło rzepki i pęknięcie guzowatości kości piszczelowej. Wiadomo, że brzmi to groźnie, a ból, który przeżywałem, jeszcze bardziej utwierdzał mnie w przekonaniu o beznadziejności sytuacji, w której się znalazłem. Odbył się poważny zabieg rekonstrukcji więzadła rzepki i zespolenia guzowatości piszczeli. Teraz odbywam bardzo długą i trudną rehabilitację. Jak wiadomo, nie jestem w stanie wyobrazić sobie życia bez ruchu, dlatego ważne dla mnie było, aby zaopatrzyć się w wózek inwalidzki i kule, dzięki którym mógłbym kształtować chód. Na szczęście znaleźliśmy sklep medyczny Łódź. Oczywiście zaopatrzyłem się w wózek oraz kule pachowe i łokciowe. Teraz mogę się swobodnie przemieszczać. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie wyobrażam sobie, aby przeleżeć cały dzień w łóżku, kiedy mam jeszcze drugą nogę sprawną. Sklep medyczny jest naprawdę dużym dobrodziejstwem.

W mojej pasji, jaką jest piłka nożna, bardzo łatwo o kontuzje różnego rodzaju. W moim przypadku, po mojej poważnej kontuzji, nie wyobrażałem sobie aby leżeć w łóżku, dlatego kupiłem wózek oraz kule w sklepie medycznym, aby móc się przemieszczać oraz wykonywać chociaż podstawowe czynności codziennego funkcjonowania każdego dnia.