You are currently viewing Autka na akumulator

Autka na akumulator

 

Dzieci mają najczęściej mnóstwo zabawek, którymi bawią się w domu. Są to przede wszystkim lalki, misie, klocki czy puzzle. Jednak niewiele mają zabawek, które są przeznaczone do wykorzystywania poza domem i mowa tu głównie o samochodzikach.

Samochód na akumulator dla 3 letniego dziecka

auto na akumulator dla 3 latkaDzieci do momentu aż nie nauczą się dobrze samodzielnie poruszać, najczęściej są całkowicie zależne od rodziców. Dopiero później, mogą zacząć samodzielnie jeździć na hulajnodze czy roweru biegowym. Auto na akumulator dla 3 latka jest świetną alternatywą dla tradycyjnych spacerów, ponieważ maluch może przez cały czas jeździć. Taki pojazd jest elektrycznie zasilany, więc jedyne co musi robić maluch, to nim kierować. Większość modeli tego typu pojazdów jest dozwolona dla dzieci, które skończyły już trzy latka, ponieważ maluch musi nim nauczyć się kierować. Choć bywają też takie autka, które mają w komplecie zdalnie sterowany pilot, dzięki któremu rolę kierowcy może przejąć rodzic. W takich samochodach mogą jeździć młodsze dzieci, ponieważ nie muszą kierować. Dla bezpieczeństwa dzieci, pojazdy są wyposażone w pasy, którymi są przypięte do foteli. Jeżeli chodzi o samą konstrukcję pojazdu, to jest ona wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które zostało wzmocnione w newralgicznych miejscach. Samochód na akumulator posiada wygodne fotele dla kierowcy i pasażera, choć dostępna są też modele jednoosobowe, boczne lusterka, kierownicę z klaksonem czy przednie i tylne światła ledowe, dzięki czemu maluch jest dobrze widoczny.

Tego typu pojazd świetnie się nadaje na prezent na trzecie urodziny, gdyż dziecko w tym wieku posiada odpowiedni poziom świadomości i jest w stanie opanować technikę kierowania pojazdem. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli sedan i terenowych.