You are currently viewing Zalety DJ’a na weselu

Zalety DJ’a na weselu

Organizując wesele nie można zapomnieć o odpowiedniej oprawie muzycznej. Jeszcze do niedawna tradycyjnie zamawiało się zespół muzyczny natomiast obecnie coraz częściej przyszli małżonkowie decydują się zatrudnić DJ’a. Dzieje się tak dlatego, że zatrudnienie DJ’a wiąże się nie tylko z mniejszymi kosztami, ale i z większym repertuarem.

Dlaczego warto zatrudnić DJ’a na wesele?

dj wesele bydgoszczChcąc wyprawić wesele marzeń powinniśmy poświęcić sporo uwagi oprawie muzycznej i zastanowić się, czy chcemy zatrudnić zespół, czy może jednak idziemy z duchem czasu i zdecydujemy, aby to DJ grał na naszym weselu. Czasy się zmieniają i choć zespół weselny kojarzymy wciąż z tradycją, tak coraz częściej na weselach możemy zobaczyć DJ’ów puszczających muzykę. Dlaczego tak się dzieje? Powodów dla których młode pary decydują się właśnie na DJ’a jest kilka. Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę z tego, iże na weselach bawią się najczęściej zarówno najmłodsi, nasi rówieśnicy, jak i starsze osoby dlatego warto dopasować repertuar w taki sposób, aby każdy mógł się wybawić na weselu bez względu na wiek, a to właśnie oferuje nam DJ wesele Bydgoszcz ma sporo ofert w kwestii wynajęcia DJ’a, więc jeśli planujemy ślub w okolicy możemy być spokojni ponieważ z pewnością któryś z nich będzie miał wolny termin. Jak wiadomo zespoły weselne nie są w stanie znać każdej piosenki, a co za tym idzie ich repertuar jest znacznie bardziej ograniczony aniżeli DJ’a, który w zasadzie może nam puścić każdą piosenkę na życzenie.

Kolejną zaletą o jakiej często się wspomina to oczywiście koszta chociażby te związane z kateringiem. Zespoły weselne liczą zazwyczaj od trzech do nawet pięciu osób co wiąże się z dodatkowymi pieniędzmi, z kolei DJ jest jeden, a zatem płacimy dodatkowo tylko za jedną osobę.