You are currently viewing Udałam się na kurs w Krakowie

Udałam się na kurs w Krakowie

Po ukończeniu osiemnastego roku życia chciałam zrobić sobie uprawnienia pozwalające mi prowadzić samochód. Od kilku lat to było moim wielkim marzeniem. Jednak wiedziałam, że przede mną spory wysiłek. Pochodziłam z Krakowa gdzie odbywał się egzamin państwowy.

Chciałam prowadzić samochód

kurs na prawo jazdy w KrakowieZależało mi na szkole, która tam funkcjonowała. Bardzo mi to odpowiadało, ponieważ chciałam ćwiczyć trasy egzaminacyjne. Nie miałabym takich możliwości gdybym wybrała ośrodek szkoleniowy pochodzący z innego miejsca. W końcu znalazłam kurs w samym centrum. Miał pozytywne opinie. Wiele osób, które chodziły ze mną do technikum robiło właśnie sam swoje prawko. Uznałam, że warto pokierować się ich opiniami, ponieważ do tej pory każdy zdawał bez większych problemów. Na początku czekały mnie zajęcia teoretyczne. Nie były obowiązkowe i można było je pominąć. Jednak ja nie miałam doświadczenia na drodze i chciałam nauczyć się jak najwięcej. Kurs na prawo jazdy w Krakowie był prowadzony profesjonalnie. Już podczas zajęć wykładowych bez większych obaw mogłam zadawać każde pytanie. Dla mnie to były cenne lekcje. Okazało się, że państwowy egzamin teoretyczny wcale nie był taki straszny. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu udało mi się zaliczyć go już za pierwszym razem. To zmotywowało mnie do odbywania praktyki. Jeszcze zanim wsiadłam pierwszy raz do auta bardzo się denerwowałam. Kompletnie nie miałam pojęcia o tym jak prowadzić pojazd. Na szczęście instruktor ze szkoły jazdy miał wiele cierpliwości i wiedzy.

Sprawnie uczył mnie zasad ruchu drogowego i szybkiej reakcji na drodze. Dla mnie było to ogromne ważne. W przyszłości chciałam być bezpiecznym kierowcą i w pełni panować nad pojazdem. Nauka była dla mnie przyjemna. Zawsze starałam się jak tylko mogłam.