You are currently viewing Stosowanie soku z Nono

Stosowanie soku z Nono

 

W zdrowej diecie z pewnością nie brakuje naturalnych produktów, a już na pewno świeżych owoców i warzyw. Warto także wspomagać się licznymi suplementami diety w postaci tabletek lub soków, ponieważ dają potężny zastrzyk niezbędnych składników.

Ile trzeba spożywać soku z Noni?

sok noni cenaDla wielu osób sok z Noni nie jest znany, ponieważ głośno się o nim mówi dopiero od kilku lat. Jednak mieszkańcy Polinezji już od bardzo dawna znają jego cudowne właściwości, ponieważ to tam sięgają jego początki. Jest to morwa indyjska, która występuje także w Azji, Australii czy na Madagaskarze czy całej Ameryce. Jest to roślina, która kwitnie i owocuje przez cały rok, a także nie wymaga specjalnej gleby. Z jej wyciągu uzyskuje się bezcenny sok Noni cena jest nie należy do najniższych, ale jest to zatem produkt wysokiej jako. Ważne aby wybierać tylko oryginalne soki, ponieważ tylko one posiadają szerem bezcennych właściwości. Badania naukowe już wielokrotnie potwierdziły, że sok z morwy indyjskiej działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie czy wzmacniająco. Przez mieszkańców Polinezji jest on uznawany za remedium na wszelkie dolegliwości. Przede wszystkim stosowany jest w w leczeniu problemów jelitowych, zapalenia stawów, wrzody, cukrzycę czy nawet w leczeniu nowotworów. Jest on sprzedawany w formie szklanych butelek o pojemności pięćset lub tysiąc mililitrów. Jest to bardzo skoncentrowany sok, który wykazuje silne działanie prozdrowotne, dlatego też spożywa się go codziennie w niewielkich ilościach w trakcie posiłku.

Oryginalny sok z Noni dostaniemy na pewno w sklepach ze zdrową żywnością w cenie od trzydziestu do pięćdziesięciu złotych. Ważne, aby na etykiecie soku znajdował się odpowiedni certyfikat, który potwierdza jego pochodzenie oraz sposób pozyskiwania.