You are currently viewing Rozbity ekran w telefonie

Rozbity ekran w telefonie

 

W ostatnim czasie spotkała mnie przykra sytuacja, w której przez przypadek telefon na klatce schodowej wysunął mi się z ręki i po upadku szybka ekranu pękła. Często spotykam się z osobami, które używają telefonów z rozbitymi ekranami, ale ja nie mogłam tego znieść i musiałam jak najszybciej znaleźć serwis, który zająłby się tym problemem. 

Ekspresowa wymiana ekranu iPhone w Krakowie

wymiana szybki iphone w krakowieDo tej pory nie miałam doświadczenia z serwisami komórkowymi, bowiem całe szczęście dotychczasowe telefony służyły mi bezawaryjnie. Kiedy pękł ekran mojej komórki, w pierwszej kolejności sprawdziłam w wyszukiwarce internetowej, gdzie najbliżej mojego domu znajduje się jakiś serwis. Telefonicznie jednak się dowiedziałam, że w przypadku mojej marki telefonu, istnieją odrębne punkty, które naprawiają usterki. Wymiana szybki iPhone w Krakowie musiała więc odbyć się w dedykowanym do iPhone’ów serwisie, który nie znajdował się na szczęście zbyt daleko. Po przybyciu na miejsce najważniejszą dla mnie kwestią był czas, jaki będą trzymać telefon w naprawie. Ku mojemu zdziwieniu, serwisant uznał, że posiada niezbędne narzędzia i ten rodzaj naprawy zajmie mu jeden dzień i prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia wieczorem będę mogła odebrać gotowy i w pełni sprawny telefon. Dla mnie było to ważne, bowiem nie posiadałam żadnego zastępczego telefonu, a poza tym jestem naprawdę mocno przyzwyczajona do własnej komórki. Całe szczęście serwisant wywiązał się i tego samego dnia odzyskałam komórkę.

Wszelkie usterki telefonu są bardzo przykrym wydarzeniem, bowiem obecnie komórki są mocno spersonalizowanym i ułatwiającym życie urządzeniem. Chwilowa utrata może być naprawdę trudna, zwłaszcza, jeśli telefon to dla nas narzędzie do stałej komunikacji z ludźmi, pracy i nauki.