You are currently viewing Profesjonalny adwokat z Lubina

Profesjonalny adwokat z Lubina

Od jakiegoś czasu w moim małżeństwie zaczęło się psuć. Mam nawet podejrzenia, że mąż mnie zdradza. Coraz później wraca z pracy i do domu oraz nie ma dla mnie czasu. Zdecydowałam, że wystąpię z wnioskiem o separację małżeńską. Uważam, że za wcześnie myśleć o rozwodzie, choć to może okazać się nieuniknione rozwiązanie. Póki co, muszę znaleźć dobrego adwokata z okolic Lubina.

Polecane kancelarie adwokackie z Lubina

adwokat lubinDo tej pory nie miałam żadnej styczności z kancelariami adwokackimi, więc będę posiłkować się opiniami klientów z forum internetowego. Na pewno chciałabym znaleźć prawnika, który specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Nie mam pojęcia, jak wygląda życie w separacji pod względem prawnym i mam zamiar dowiedzieć się wszystkiego na ten temat. W samym Lubinie funkcjonuje aż jedenaście kancelarii adwokacko – radcowskich, więc jest w czym wybierać. Potrzebny mi jest profesjonalny adwokat Lubin natomiast słynie z wysokiej jakości świadczonych usług prawnych. Spisałam sobie kilka numerów kontaktowych z internetu i zaraz przystąpię do dzwonienia. Umówię się już na jutro na spotkanie, bo akurat mam czas po pracy. Udało mi się umówić na jutro na godzinę osiemnastą, co mnie bardzo cieszy. Prawnik wydawał się bardzo miły i krótko opowiedziałam mu o swoim problemie. Koszt porady prawnej wyniesie mnie sto złotych, ale wniosek będę musiała napisać sama. W przeciwnym razie musiałabym dopłacić kolejne dwieście złotych, na co mnie nie stać.

Jestem trochę zestresowana jutrzejszą wizytą w kancelarii adwokackiej. Mam jednak nadzieję, że dowiem się wszystkiego na temat separacji małżeńskiej. Zależy mi na moim małżeństwie i chce je ratować. Czytałam w poradniku dla kobiet, że czasami rozłąka jest najskuteczniejszym lekiem na kryzys w związku.