You are currently viewing Prezenty dla znajomych

Prezenty dla znajomych

Znajomym zazwyczaj kupujemy jakieś luźniejsze prezenty. Mogą być to kubki, notesy czy jakieś inne drobiazgi. Staramy się jednak pomimo niskiego budżetu wybrać coś, co drugą osobę ucieszy. Kierujemy się więc jej gustem, preferencjami i zainteresowaniami.

Prezent z przymrużeniem oka

śmieszne prezentyMamy jednak i takich znajomych, z którymi bardzo lubimy żartować. Rzadko kupujemy takim osobom jakieś poważne prezenty. Raczej stawiamy na coś nietypowego, śmiesznego i zupełnie zaskakującego. Jakiego rodzaju śmieszne prezenty to mogą być? Dla kobiety sprawdzi się np. torba bawełniana ze śmiesznym nadrukiem lub zabawny fartuch kuchenny. W przypadku mężczyzny możemy pójść w jakiś śmieszny kubek bądź koszulkę. Na rynku mamy mnóstwo tego typu prezentów, które wywołują u nas uśmiech. Życie czasem ogranicza nas w schemat, z którego ciężko nam choć na chwilę wyjść. Dlatego warto czasem kupić coś zupełnie nieoczekiwanego, co wywoła porządny śmiech u drugiej osoby. Dodatkowo takie śmieszne prezenty zazwyczaj dostaniemy w fajnych cenach. Powinniśmy podejść do nich też nieco praktycznie przy okazji. Kupując fartuch czy kubek możemy się spodziewać, że nasi obdarowani kiedyś to wykorzystają. Raczej unikajmy bibelotów, które będą tylko stały na szafce i się kurzyły. Patrzmy również na preferencje naszego znajomego. Jeśli nie lubi on tego typu prezentów, pójdźmy w coś bardziej stonowanego. Nie do każdego tego typu rzeczy przemawiają i musimy zdawać sobie z tego sprawę. Do wszystkiego należy podchodzić z rozsądkiem.

Kupno prezentu dla znajomego teoretycznie powinno być proste, czasem jednak nie jest. Warto od czasu do czasu sprezentować naszemu znajomemu coś śmiesznego, co będziemy mogli później wspominać. Musimy pamiętać jednak również o tym, że nie do każdego tego typu prezent się nadaje.