You are currently viewing Praktyczna spódnica w panterkę

Praktyczna spódnica w panterkę

Spódnica jest bez wątpienia jednym z najbardziej kobiecych strojów, które można zakładać na wiele okazji. Jednakże trzeba mieć na uwadze odpowiednie łączenie kolorów i fasonów, aby nie zrobić z siebie karykatury w pstrokatym stroju.

Do czego pasują spódnice w panterkę?

spódnica w panterkę cenaNajbezpieczniejszym strojem są zawsze klasyczne modele w stonowanych barwach. Proste spódnice, jednokolorowe spodnie czy bluzki bez zdobień i nadruków, znacznie łatwiej ze sobą łączyć, niż elementy odzieży w pstrokate wzory czy kolorowe motywy. Jednakże klasyczne modele niczym się nie wyróżniają z tłumu i są mało charakterystyczne. Jeżeli chcemy zaistnieć w przestrzeni publicznej i zrobić pozytywne wrażenie, to najlepsza będzie spódnica w panterkę cena jej kształtuje się na poziomie około trzydziestu – stu złotych, zatem każda kobieta znajdzie model na spełniający wymagania. Jest to spódnica, która raczej jest polecana do noszenia latem niż zimą, gdyż najczęściej jest uszyta z lekkiego i zwiewnego materiału. Może mieć długość mini, czyli do połowy uda, midi sięgającą do kolan lub maksi do kostek. Te najdłuższe modele mają często rozcięcie niemalże na całej długości, co dodatkowo dodaje seksapilu i podkreśla długie nogi. Jeżeli chodzi o dobór góry do spódnicy, to najlepiej się sprawdzają klasyczne białe, czarne, beżowe lub też szare bluzki. Mogą one mieć długi lub krótki rękawek, w zależności od pogody. Spódnica w panterkę jest w tym sezonie letni prawdziwym hitem, dlatego też tak wiele kobiet postawiło na ten model.

Niemalże w każdym sklepie odzieżowym znajdziemy choć jeden model spódnicy w panterkę, który nada się do noszenia na co dzień, do pracy, czy nawet na bardziej oficjalne wyjścia. Wystarczy dodać do niej odpowiednią bluzkę, torebkę oraz buty i stylizacja gotowa.