You are currently viewing Plecak szkolny dla córki

Plecak szkolny dla córki

Moja córka Sandra bardzo lubi modę, a więc często muszę kupować jej nowe, modne według niej ubrania. To samo jest z plecakami szkolnymi, które według niej trzeba wymieniać co roku. Nawet jeżeli stary plecak jest jeszcze w dobrym stanie i można by go nadal nosić, bo nie ma na nim śladów użytkowania.

Poszukiwania plecaka młodzieżowego nie są łatwe

plecaki szkolne młodzieżoweSzczerze mówiąc ciężko jest znaleźć w sklepach fajne plecaki szkolne młodzieżowe. W każdym razie ciężko jest znaleźć taki plecak, który spodoba się mojej córce. Nie wiem czy to ona ma specyficzny gust czy wszystkie nastolatki takie po prostu są i ciężko jest im dogodzić. W każdym razie żeby kupić córce odpowiedni plecak do szkoły co roku musimy odwiedzić kilkanaście sklepów by potem i tak zamówić plecak przez Internet. Ale szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to, bo wspólne chodzenie z córką po sklepach oznacza spędzanie z nią czasu, a ja bardzo to lubię. Chcę żeby córka widziała we mnie swoją przyjaciółkę. W tym roku też po odwiedzeniu dwóch galerii handlowych i trzech małych sklepów ostatecznie plecak zamówiłyśmy w sklepie online. Córka wybrała czarny skórzany plecak, który ozdobiony jest haftem róży. Ma on srebrne grube zamki błyskawiczne, które również ozdabiają torbę. Moim zdaniem wygląda on naprawdę fajnie i sama mogłabym mieć taki plecak. Tyle, że o wiele mniejszy – tak by wyglądał bardziej elegancko.

Plecak, który wybrała dla siebie Sandra nie był drogi, a jego jakość jest naprawdę w porządku. W środku jest on wyłożony miękkim materiałem i ogólnie ściany plecaka są bardzo grube przez co mam pewność, że plecak się nie przedziurawi. Ma on dwie komory i trzy dodatkowe kieszenie, a więc jest naprawdę komfortowy w użytkowaniu. Córka mówiła, że jest on również bardzo wygodny w noszeniu.