You are currently viewing Piękne komody rustykalne

Piękne komody rustykalne

 

Wystrój mieszkań jest coraz bardziej obszerny- przybywa stylów oraz rodzajów umeblowania. Możemy wybierać wśród kolorów i wzorów. Jednak jaki styl wybrać, aby we własnym mieszkaniu czuć się dobrze i żeby wystrój nie przeminął z modą w krótkim czasie a my żebyśmy nie musieli robić kolejnego remontu?

Wystrój z komodą rustykalną

komoda rustykalnaPiękny wystrój naszego mieszkania wpływa na nasze samopoczucie. Sprawia również, że chętnie wracamy do mieszkania po ciężkim dniu w pracy. Właśnie w naszym mieszkaniu powinniśmy czuć się bezpiecznie i dobrze. Warto więc wybrać taki styl urządzenia naszego mieszkania, aby nam się nie nudził, aby nam się podobał i sprawiał, że będziemy w tym mieszkaniu odpoczywać. Warto zadbać o dodatki, bo właśnie one sprawiają, że styl staje się wyrazisty i podkreślony. Komoda rustykalna tak naprawdę pasować będzie zarówno do mieszkania urządzonego w stylu rustykalnym jak i w stylu boho. Jest to naprawdę wspaniały dodatek do mieszkania, ponieważ nie tyle pełni on funkcję ozdobną i dekoracyjną co pozwala na zadbanie o przestrzeń pomieszczenia- w komodę można włożyć dużo rzeczy i zadbać o porządek w mieszkaniu. Co ważne- nie tyle ważne jest umeblowanie sypialni czy kuchni co salonu, ponieważ właśnie w salonie spędzamy bardzo dużo czasu i zapraszamy do niego gości. Musimy się więc czuć w nim dobrze a nie mieć pretensje, że umeblowaliśmy salon według mody a nie według swojego stylu i upodobania.

Pięknie urządzone mieszkanie sprawia, że chętnie do niego wracamy. Wpływa to również na nasz nastrój- kolory, które są jasne sprawiają, że nasz umysł inaczej odbiera nasze wnętrze i również odpoczywa. Warto więc zadbać o detale w swoim mieszkaniu ponieważ mają one wpływ na bardzo dużo rzeczy, które często nie są dla nas widoczne.