You are currently viewing Najlepsze podróże i wycieczki do Petersburga

Najlepsze podróże i wycieczki do Petersburga

Planując swój urlop wypoczynkowy w Rosji powinniśmy udać się na wycieczkę do Petersburga. Minimum 3-4 dni musimy zarezerwować na zwiedzanie tego przepięknego miasta, które zdecydowanie nastawione jest na przyjazdy turystów. Bogata baza noclegowa, ogromne ilości restauracji i barów to znaki rozpoznawcze Petersburga. Dodatkowo masa atrakcji turystycznych, tanie loty przyciągają turystów jak magnes.

 

Niezapomniane wycieczki do Petersburga

niesamowita wycieczka do PetersburgaW Petersburgu jest dużo atrakcji uznanych przez turystów jako godne i ciekawe do zwiedzania. Do takich należy plac Św. Izaaka, Pałac Zimowy oraz Ermitaż. Jest to miejsce, które musi być odwiedzone przez wielbicieli sztuki w tym malarstwa. Petersburg jest miastem zlokalizowanym na ponad 400 małych wysepkach dlatego znajduje się w nim ponad 300 małych mostów, tworzących niezwykły krajobraz miasta. Młodzież oraz osoby młode z pewnością odwiedzą park rozrywki Divo Ostrov, który jest bardzo wysoko oceniany przez turystów w wielu rankingach polecanych miejsc w Petersburgu. Niesamowita wycieczka do Petersburga nie może także odbyć się bez zwiedzenia najstarszego muzeum w Rosji Kunstkamera. Tych i wiele innych atrakcji turystycznych czeka na turystów. Bogate programy wycieczkowe przygotowane prze biura turystyczne nie są kolosalnie drogie lecz w przystępnej grupie cenowej.

Wybierając się do Rosji powinniśmy zdecydowanie poświęcić kilka dni na odwiedzenie przepięknego miasta jakim jest Petersburg. Liczne atrakcje, restauracje, hotele są przygotowane na odwiedziny tysięcy turystów w jednym czasie. Przed przyjazdem do Petresburga trzeba poczytać trochę o lokalizacji zabytków i miejsc, które chcemy odwiedzić, ponieważ jest to bardzo duże miasto. Szkoda by było stracić czas na żmudne poszukiwania atrakcji.