You are currently viewing Kuchenna zabudowa z Torunia

Kuchenna zabudowa z Torunia

Pracuję jako projektantka wnętrz. Bardzo lubię moją pracę, już od nastoletnich lat bardzo lubiłam zmieniać przestrzeń wokół siebie. Nieustannie przemeblowywałam mój pokój, a także, o ile zgodzili się na to rodzice, również inne pomieszczenia w mieszkaniu. A zgadzali się na to całkiem często, bo po moich przemeblowaniach za każdym razem mieszkało się o wiele wygodniej.

Funkcjonalna zabudowa do kuchni

zabudowy do kuchni toruńTak więc wybór kierunku studiów nikogo nie zaskoczył. Obecnie zajmuję się projektowaniem wnętrz i kocham moją pracę, nie wyobrażam sobie, bym mogła robić cokolwiek innego. Mam wielu różnych klientów z różnymi wymaganiami, a także urządzam bardzo różne mieszkania. W mojej pracy nigdy się więc nie nudzę. Obecnie urządzam dom dla jednego z poważniejszych klientów (ma także kilka mieszkań na wynajem i wszystkie sama dla niego urządziłam). Jestem teraz na etapie projektowania kuchni. Jest to bardzo duże pomieszczenie i konieczne będzie wykonanie mebli na wymiar. Zawsze zamawiam meble do kuchni w firmie „Zabudowy do kuchni Toruń” i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam.  Są to naprawdę doskonale wykonane meble, bardzo funkcjonalne, trwałe, łatwe do utrzymania w czystości. Po prostu wymarzone do kuchni. Dla mojego klienta projektuję kuchnię w kolorze białym, fronty mebli będą błyszczące. Do tego projektuję dużą, wygodną wyspę, mój klient bardzo lubi gotować, dlatego taka wyspa na pewno się przyda w jego kuchni.

Kuchnia jest moim zdaniem najważniejszym pomieszczeniem w całym domu, dlatego podczas jej projektowania należy szczególnie się postarać. Tam właśnie zazwyczaj toczy się rodzinne i imprezowe życie, warto jest więc, by była wygodna i przyjazna, po prostu dobrze zaprojektowana. Jestem pewna, że mój klient będzie zadowolony z zabudowy kuchni, którą mu zaproponuję.