You are currently viewing Jakie stopery do sznurków są najlepsze?

Jakie stopery do sznurków są najlepsze?

 

Kaptury od bluzy czy też kurtki zazwyczaj regulowane są z pomocą wygodnych sznurków czy tez taśm. Dzięki nim, można swobodnie regulować ich szerokość, w ten sposób, aby kaptur nie zsuwał  nam się z głowy po założeniu. Należy jednak pamiętać o zabezpieczeniu tych sznurków przed wypadnięciem.

Gdzie kupić stopery do sznurka?

końcówki sznurkaBardzo często gdy zakładamy kaptur od kurtki czy też bluzy na głowę, ściskamy regulujący go sznurek, by nie spadł na z głowy. Jest to bardzo wygodny sposób regulacji, mający jednak sporą wadę. Jest nim oczywiście fakt, że sznurki te mogą wypaść, z racji tgeo, że nie są fabrycznie w żaden sposób zabezpieczone. Dlatego, jeżeli chcemy korzystać z naszej ulubionej kurtki czy bluzy jak najdłużej, warto zakupić końcówki sznurka. Są to małe elementy, wykonane z tworzywa sztucznego lub też metalu, które mocuje się na końcu tych sznurków, aby tym samym nie mogły one prześlizgnąć się przez dziurkę. Tym samym, nie maja one możliwości wypadnięcia i mogą spełniać swoja role przez długi czas. Ważne jest odpowiednie dobranie takich końcówek, zwanych także stoperami, do rodzaju odzieży, którą posiadamy. Końcówki te bowiem są dostępne w wielu różnych wersjach, różniących się zarówno wyglądem jak i kształtem. Bez trudu znajdziemy wiec takie, które świetnie dopasują się do odzieży dziecięcej, sportowej, czy po prostu będą pasowały do eleganckiej kurtki z regulacją w pasie. Największy wybór tych końcówek jest w internetowych hurtowniach z dodatkami krawieckimi, gdzie można je znaleźć w różnych rodzajach.

Kurki, bluzy i spodnie dresowe są wyposażone w wygodna regulacje, opartą o sznurki czy też taśmy. Dzięki nim,  można zwiększyć lub zmniejszyć w prosty sposób szerokość spodni czy też kaptura. Ważne jednak, by mechanizm ten zabezpieczyć, inaczej sznurek może wypaść.