You are currently viewing Gęsty płyn do płukania

Gęsty płyn do płukania

W skutecznym praniu najważniejszy jest odpowiednio dobrany środek chemiczny, którego zadaniem jest wywabianie plam. Tego typu detergenty mają różne formy i mogą lepiej lub też gorzej radzić sobie z zabrudzeniami, ale przeważnie nie nadają tkaninom długotrwałego zapachu.

Jak się stosuje płyny do płukania?

vernel płyn do płukaniaZdecydowana większość osób do prania stosuje proszki lub płyny, które są skuteczne, ale nie mają za zadanie nadawać ubraniom długotrwałego zapachu. Żeby odzież przyjemnie pachniała nawet przez wiele tygodni w szafie, trzeba stosować odpowiedni płyn do płukania. Jego rolą jest przede wszystkim zmiękczanie tkanin, które po praniu i wyschnięciu często są dość sztywne jeżeli się nie zastosuje takiego środka. Przeważnie dodaje się go do odpowiedniej komory razem z proszkiem czy płynem, aby odzież mogła być w nim wypłukana na końcu programu piorącego. Dzięki płukaniu w nim tkaniny zyskują intensywny zapach, co przekłada się na komfort ich noszenia. Klienci do wyboru mają dziesiątki przeróżnych płynów od wielu producentów z Polski oraz Niemiec, z czego te drugie mają znacznie lepszą opinię. Vernel płyn do płukania tkanin jest dostępny w Polsce od dawna, ale pochodzi z Niemiec. Wyróżnia go gęsta i skoncentrowana konsystencja, która pozwala na dwadzieścia procent więcej zastosowań niż pozostałe płyny innych marek. Cenowo wypada bardzo podobnie do konkurencyjnych detergentów z tej samej kategorii, zatem oszczędzamy na jego zakupie. Na pewno bez problemu dostaniemy w go internecie w najniższej cenie.

Niemiecka marka Vernel słynie z wysokiej jakości płynów do płukania, które są bardzo wydajne i mają konsystencje koncentratów. Ponadto są dostępne w sześciu intensywnych zapachach, które utrzymują się na odzieży nawet do kilku tygodni po praniu.