You are currently viewing Drukarki do wydruku sublimacyjnego

Drukarki do wydruku sublimacyjnego

Wiele lat temu przejęłam firmę po moich rodzicach. Był to bardzo dobry i dochodowy biznes. Pracowałam w mojej firmie rodzinne od około siedemnastego roku życia. Dzięki temu mogłam pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w branży, za co byłam bardzo wdzięczna.

Jakie drukarki do wydruku sublimacyjnego wybrać?

drukarka do druku sublimacyjnegoMimo upływu lat moi rodzice nie inwestowali zbytnio w nowinki technologiczne, co ja postanowiłam od razu zmienić, zaraz po przejęciu mojej rodzinne firmy. Moją pierwszą inwestycją była drukarka do druku sublimacyjnego, która była poszukiwanym sprzętem, kiedy przejmowałam moją firmę. Moja firma, o czym nie wspomniałam wcześniej, zajmuje się wydrukiem, jest to mała rodzinna drukarnia, która zlokalizowana została w bardzo dobrym miejscu, dopasowanym do charakteru naszego biznesu. Dzięki temu nasz biznes prosperuje bardzo dobrze. Drukarnia została zlokalizowana w pobliżu największej i najlepszej polskiej uczelni wyższe, stąd też bardzo duże zainteresowanie naszymi usługami, która miała poszerzyć nowo zakupiona przeze mnie drukarka do wydruku sublimacyjnego. Z racji na nowy zakup otworzyliśmy się na nowych klientów. Co ważne, takie drukarki w ówczesnym czasie były nową technologią, więc musiałam dobrze poszukać, żeby znaleźć firmę, która stworzy klika modeli specjalnie do naszej małej drukarni miejskiej. Udało mi się to osiągnąć, znajdując producenta oddalonego od bagatela pięćset kilometrów od miejsca, gdzie prowadzimy biznes.

Warto wspomnieć o tym, że na zakupiony przeze mnie nowy sprzęt, czyli drukarki do wydruku sublimacyjnego dostałam bardzo długą gwarancję, która obejmowała też serwisowanie sprzętu. Czas na gwarancji wynosił aż siedem lat. Dodatkowo dostałam bardzo duży upust, ponieważ zamawiałam kilka urządzeń w tym samym czasie.