You are currently viewing Dlaczego warto kupić szafę wnękową?

Dlaczego warto kupić szafę wnękową?

Szafa należy do mebli, które każdy z nas posiada w domach. Często jednak przy wyborze nowej szafy popełniamy podstawowy błąd – zamiast zakupić nową, większą szafę, dokupujemy kolejną, przez co tracimy wiele miejsca. Jak zatem wybrać idealną szafę? To proste!

Doskonała szafa wnękowa

szafy wnękowe na wymiar warszawaJakiś czas temu przeprowadziłam się do mojego chłopaka. Wtedy też zaczęły się nasze pierwsze, z pozoru dosyć zabawne problemy. Dotyczyły one niemal ciągłej walki o szafę, czy raczej o miejsce na półkach. Z racji bycia kobietą, uwielbiam zakupy toteż moja garderoba zaczęła zajmować coraz więcej miejsca. Z początku dokupiliśmy druga szafę, jednak ledwo zmieściliśmy ją w naszym malutkim mieszkanku i szczerze mówiąc, przyczyniła się ona znacznie do jego zagracenia. Wyrzuciliśmy zatem obie szafy i wpadliśmy na pomysł, aby przerobić wnękę w mieszkaniu na jedną, wielką i wspólną szafę. W tym celu zaczęliśmy szukać sklepów wykonujących szafy wnękowe na wymiar Warszawa jest miastem w którym zakupimy takie szafy najszybciej, najtaniej i w zasadzie w każdym sklepie z asortymentem meblowym. Po podaniu wymiarów naszej wnęki, oraz wybraniu szafy pozostało nam czekać, aż nasza szafa będzie gotowa. Przypuszczałam, że nieco poczekamy na termin zamówienia, jednak nasza szafa była gotowa do odebrania nim się obejrzeliśmy! W dodatku wraz z szafą przyszła także indywidualna, czytelna instrukcja obsługi, która składanie szafy zamieniła w świetną zabawę.

Tym sposobem zaoszczędziliśmy mnóstwo miejsca w naszym mieszkaniu i jednocześnie zagospodarowaliśmy niewykorzystaną dotychczas wnękę. Nowa szafa jest przepiękna, ogromna i bardzo pojemna. Nie tylko zmieściliśmy się bez problemu z naszymi ciuchami, ale również pozostało w niej jeszcze mnóstwo miejsca! Drzwi szafy zdobią z kolei doskonałe lustra czyniąc ją tym samym prywatną garderobę.