You are currently viewing Dlaczego postanowiłam otworzyć sklep z kosmetykami?

Dlaczego postanowiłam otworzyć sklep z kosmetykami?

Jeszcze parę lat temu nie uwierzyłabym, że otworzę swój własny sklep internetowy z różnorodnymi kosmetykami dla kobiet. Pomysł narodził się bardzo spontanicznie i okazał się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Strzałem, który jednocześnie pomógł wielu kobietom.

Mój sklep internetowy z kosmetykami

kosmetyki sklep onlinePowodem dla którego postanowiłam otworzyć taki sklep, były moje problemy ze skompletowaniem tudzież uzupełnieniem kosmetyczki. Część kosmetyków miałam pod nosem w drogerii, a po część nierzadko musiałam jeździć na drugi koniec miasta, tracąc po drodze mnóstwo czasu na stanie w korkach i właśnie czekając na światłach pewnego dnia narodził się pomysł na to, aby sprzedawać kosmetyki sklep online który chciałam otworzyć miał zawierać w sobie wszystkie polecane przeze mnie i sprawdzone marki, nie tylko te popularne. Postanowiłam także, że w swoim sklepie będę przede wszystkim sprzedawać kosmetyki tanich firm, lecz tylko tych, których jakości jestem pewna. Przy każdym produkcie załączałam nie tylko szczegółowy jego opis, ale również filmik z moimi własną opinią oraz przetestowaniem produktu, jak i filmiki innych kobiet testujących dany kosmetyk. Moim celem było nie tylko ułatwić kobietom same zakupy, ale także wybór kosmetyków, bądź zapoznać je z nowymi markami. Po pewnym czasie, kiedy mój sklep zaczął zbierać coraz to lepsze opinie, uzupełniłam go również w takie akcesoria jak pędzle do makijażu, gąbeczki, zalotki itd. 

Zaczęłam dostawać mnóstwo pozytywnego odzewu ze strony klientek ucieszonych tak wielką pomocą strony w kwestii doboru kosmetyków. Dzięki temu, że zarządziłam darmową przesyłkę bez względu na ilość zakupionych produktów, a także comiesięczne rabaty na konkretną dziedzinę kosmetyków, mój sklep szybko przyciągnął nowe kobiety nie tylko w roli klientek, ale także nawiązałam wiele ciekawej współpracy.