You are currently viewing Zamówienie mobilnej aplikacji dla firmy

Zamówienie mobilnej aplikacji dla firmy

Dużo czasu trwało zanim zmodernizowałem swoją firmę, ale chciałem to zrobić we właściwy sposób. Sukcesywnie do oferty wprowadzałem nowe produkty i obserwowałem jakie było zainteresowanie na rynku. To pomogło mi uniknąć wielu strat finansowych, na które nie chciałem sobie pozwolić.

Firma posiadająca własną aplikację mobilną

tworzenie aplikacji na urządzenia mobilneWielu klientów, z którymi współpracowało pytało mnie, czy jest możliwość korzystania z aplikacji mobilnej, ponieważ było im tak wygodniej. Nie miałem tego w planach, ale pytań było tak dużo na ten temat, że uznałem, że najwyższy czas zamówić aplikację dla mojej firmy. Znałem zresztą świetną firmę, która oferowała profesjonalne tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne i dlatego od razu do tej firmy się zgłosiłem. Interesowała mnie aplika, która umożliwiałaby klientom robienie zakupów w mojej firmie. Ponadto dostępne miały być wszystkie produkty, które oferowałem. W firmie, która tworzyła te aplikacje dostałem informację, że wykonają moje zlecenie od ręki, ponieważ było to jedno z łatwiejszych. Ustaliłem też, że każdy klient będzie mógł się logować za pomocą pinu, który zostanie mu przyznany podczas pierwszej rejestracji. Na dodatek, dla wszystkich osób korzystających z aplikacji mobilnej przewidziane były zniżki. Zdecydowałem się także na to, aby była możliwość zbierania punktów, które wymienne miały być na produkty, dostępne w moim sklepie. Aplikacja, którą zamówiłem gotowa była już po kilku dniach. Wykonano ją bardzo profesjonalnie.

Nie sądziłem nawet, że taka drobna rzecz będzie miała tak ogromny wpływ na moją firmę. Ludzie głównie korzystali z aplikacji mobilnej i przybyło mi wielu nowych klientów. Aplikacja była bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu nikomu nie sprawiało problemu jej obsługiwanie.